Apie projekto sklaidą

Norime, kad kuo daugiau kauniečių, mokyklų, darželių, vaikų namų, gydytojų, mokytojų, viešųjų įstaigų, ne pelno siekiančių organizacijų Kaune sužinotų apie verslų pagalbą jiems.

Svetainės adresas: https://www.GiversGainKaunui.lt

Visi projekto dalyviai bus dėkingi, jei prisidėsite prie sklaidos:

  • Pasidalinkite šia svetaine ant savo socialinio profilio sienos.
  • Nusiųskite savo pažįstamam ar bičiuliui, kuriam šios pagalbos reikia.
  • Patalpinsite nuorodą apie šį projektą į savo interneto svetainėje.
  • Ir kitaip...

Kreipimasis į žiniasklaidos priemones

Žinome, kad turite didelę galią perteikti informaciją.

Prašome pasidalinti šiuo projektu savo kanalais. Tokiu būdu padėsite kuo daugiau kauniečių sužinoti kuo jiems gali padėti Kauno verslai, kurie nemokamai dalinasi.

Daugiau informacijos rasite skiltyje "Apie projektą".

Ačiū Jums.

Informacija spaudai

Kauno verslai dalinasi – iniciatyva ”Givers Gain Kaunui”

Šiuo itin keistu ir nenuspėjamu laikotarpiu stebime ne tik visuomenės pasimetimą, sąstingį, nepasitenkinimą ar net baimę, bet ir ypatingą sąmoningų visuomenės narių vienybę, palaikymą ir norą padėti vieni kitiems. Juk, kaip žinia, šiuo laikotarpiu mūsų žmonės yra atsidūrę labai skirtingose situacijose. Vieniems karantino laikotarpis tai  galimybė pagaliau turėti atostogas, kitiems tai  išlikimo metas.

Jau 5-erius metus gyvuojančio "BNI Žalgiris" verslininkų klubo iniciatyva  sutelkti visus BNI Kauno klubus, kurie gali neatlygintinai padėti savo miesto Kauno žmonėms, organizacijoms ir verslams susidoroti su atsiradusiais iššūkiais. BNI organizacijos pagrindinė filosofija visada buvo “Givers Gain”. Visa BNI Kaunas bendruomenė kviečia jungtis prie “Givers Gain Kaunui” iniciatyvos ir “Besidalijantys laimi” požiūriu užkrėsti tuo visus kauniečius. Mūsų tikslas bus pasiektas, jei daugelio verslininkų galvoje ims suktis mintis “Kuo galiu padėti AŠ”, - sako Mindaugas Juodaitis, "BNI Žalgiris" klubo direktorius.

Į šią puikią iniciatyvą jau įsitraukė daug Kauno verslų, kurie nusiteikę padėti neatlygintinai tiems, kuriems reikia pagalbos. Gal esate šeima auginanti daug vaikučių ir norite jiems suteikti geriausią išsilavinimą, tačiau finansinės galimybė šiandien to neleidžia? Galbūt jūsų darželio biudžetas paskirstytas tik būtiniausioms reikmėms ir patogiai bei reprezentatyviai interneto svetainei nėra lėšų, o nuotolinio ugdymo metu tai itin aktualu? Galbūt esi jaunuolis, kuriam neįkainojama būtų nemokama konsultacija su karjeros specialiste? Gal jūs mokytoja, kuri jaučiasi palikta viena su savo problemomis ir būtina konfidenciali profesionalaus koučerio pagalba? Užeikite į šią naują svetainę: https://www.giversgainkaunui.lt/ Galbūt jau yra užsiregistravęs verslas, kuris padės išspręsti tavo arba tavo draugo situaciją?

"BNI Žalgiris" verslo klubo direktorius Mindaugas Juodaitis ragina būti vieningiems, pozityviems ir galvoti apie aplinką, kurioje mes gyvename ir kuo kiekvienas galime prisidėti, kad Kaune būtų gera gyventi kiekvienam. 

Jei esate patikimas, atsakingas ir galintis padėti verslas, rašykite projekto iniciatoriams ir prisidėkite prie iniciatyvos “Givers Gain Kaunui”. BNI verslai pasiruošę priimti bendraminčius į savo ir šio projekto gretas. Gal kaip tik jūsų pagalba kažkam bus labai svarbi?

 

Kontaktai: info@bnizalgiris.lt

BNI Žalgiris direktorius Mindaugas Juodaitis, 8 616 77615