Apie "Givers Gain Kaunui" projektą

Esame Kauno regione įsikūrę verslai ir suprantame, kad mūsų miestas esame mes kiekvienas – kaip pilietis, verslininkas, darželio auklėtoja, gydytojas, savivaldybės darbuotojas ar meras. BNI bendruomenė vienija atsakingus ir besidalinančius verslus, todėl nusprendėme kiekvienas mūsų kažką padovanoti Kauno bendruomenei, nes jei geriau seksis Kaunui, geriau seksis ir mums.

Projekto iniciatoriai

"BNI Žalgiris" yra pirmasis Kaune BNI klubas, kuris vienija verslininkus ir vadovus, kurie remiasi pagrindine vertybe – BESIDALINANTYS LAIMI arba GIVERS GAIN.

2020 balandžio 22 dieną sukako 5 veiklos metai ir norime, kad kuo daugiau verslų ir žmonių prisidėtų prie Kauno gerovės, todėl inicijavome projektą GIVERS GAIN KAUNUI, kad kiekvienas projekto dalyvis galėtų kažką PADOVANOTI Kauno bendruomenei.

Apie BNI Lietuva

Įkurta 1985 metais, BNI® yra pasaulinė verslo ryšių ir rekomendacijų organizacija. Mūsų nariai yra verslininkai ir profesionalai, padedantys vieni kitų verslams augti ir tikintys pagrindine organizacijos vertybe, kad visada laimi besidalinantys (angl. Givers Gain®). Kiekvieną dieną vyksta tūkstančiai BNI® susitikimų visame pasaulyje, kuriuose verslo lyderiai susitinka tam, kad megztų naujas pažintis, vystytų pasitikėjimu grįstus santykius bei keistųsi kokybiškomis ir šiltomis verslo rekomendacijomis.

BNI Lietuva misija - padėti patikimam verslui augti, suteikiant papildomą pelningų užsakymų srautą. BNI® narystė suteikia prieigą prie unikalių verslo plėtros mokymų, leidžia išplėtoti verslo ryšių tinklą ir keistis rekomendacijomis tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Džiaugiamės, kad BNI® verslo plėtros sistema naudojasi ir savo BNI® sėkmės istorijomis dalinasi vis daugiau Lietuvos verslų. Tikime, kad bendradarbiaudami ir padėdami vieni kitiems BNI® pakeisime tai, kaip Lietuvoje ir pasaulyje vystomas verslas. 

Kontaktai

Projekto iniciatoriai yra "BNI Žalgiris" verslo klubas.

Labai laukiame jūsų prisidėjimo viešinant projektą bei verslų, kurie norėtų jungtis. Lauksime susisiekiant

  • Mindaugas Juodaitis, klubo direktorius – 8 616 77615
  • Stanislovas Globis, klubo prezidentas – ‭8 648 50486‬
  • Saulius Vidrevičius, komunikacijos koordinatorius – ‭8 610 00766‬

Parašykite mums – info@bnizalgiris.lt